Prej 7 vitesh pjesë e Reali, futbollisti kërkon largimin. Dëshiron të luajë në…

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Nëntor 24, 2020 | 15:26


Prej 7 vitesh pjesë e Reali, futbollisti kërkon largimin. Dëshiron të luajë në…

Isko me shumë mundësi do të largohet nga Reali i Madridit në merkaton e janarit, pasi nuk po gjen hapësira te skuadra e Zidanit.


ISCO

Mesfushori i cili është pjesë e Realit prej 7 vitesh, kur u afrua nga Malaga, dëshiron të luajë më shumë dhe këtë mund ta gjejë në një skuadër tjetër.

Kjo është konfirmuar edhe nga babai dhe njëkohësisht  agjenti i futbollistit , Françisko Alarkon, i cili së fundmi është shprehur: “Tani për tani ne nuk kemi asnjë ofertë, pro Isko dëshiron të provojë një kampionat tjetër. Megjithatë qëndrimi te Reali nuk do të ishte një problem.”

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/