Përfundoi merkatoja, ekipi i njohur bëhet i pari në Premier Ligë që nuk transferon asnjë lojtar

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Gusht 9, 2018 | 18:50

Përfundoi merkatoja, ekipi i njohur bëhet i pari në Premier Ligë që nuk transferon asnjë lojtar

Shumë skuadra janë bërë pjesë e kësaj merkatoje verore, por duket se skuadra e Totenhem ka çdo gjë në rregull. Ekipi i drejtuar nga Maurisio Poketino është bërë skuadra e parë në Premier Ligë që në një merkato vere nuk transferon asnjë futbollist.

POKETINO TOTENHEM

Megjithëse tifozët prisnin që në ekip të vinin lojtarë të rëndësishëm për të ardhmen, trajneri Poketino është shprehur se skuadra është shumë mirë edhe kështu dhe nuk ka nevojë për përforcime.

www.minuta90.com