Partizani nis me përforcimet, sulmuesi brazilian hedh firmën mbi kontratë

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Gusht 6, 2020 | 23:40


Partizani nis me përforcimet, sulmuesi brazilian hedh firmën mbi kontratë

Pas aventurave me Dritën në Kosovë dhe Besën e Kavajës, Lukas Kardozo është rikthyer përsëri te Partizani.

kardozo

Sulmuesi brazilian , ka nënshkruar kontratën e re me të kuqtë dhe sezonin e ardhshëm do të jetë pjesë e “demave”.

Këtë e ka konfirmuar agjencia që menaxhon lojtarin brazilian, e cila poston edhe një foto nga momenti kur lojtari firmos kontratën me Partizanin. Pas disa huazimeve, tani Kardozo do të ketë mundësinë të vazhdojë të tregojë vlerat e tij me Partizanin.


View this post on Instagram

Lucas Cardoso renewed with Partizani, Albania, for 2 more years. He is #FGA . . . 🇧🇷🇦🇱

A post shared by Fusion Group Agency (@fusiongroupagency) on

PANORAMASPORT.AL




Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com