Ndeshja Skënderbeu-Çernomorets; Vangjeli dhe Bakaj kthehen si kundërshtarë në “Qemal Stafa”

Panorama Sport | Gazeta me e shitur sportive ne vend

Postuar: Gusht 29, 2013 | 12:05

Ndeshja Skënderbeu-Çernomorets; Vangjeli dhe Bakaj kthehen si kundërshtarë në “Qemal Stafa”

[portfolio_slideshow]


www.minuta90.com