MOSHAT U-17/ Vllaznia dhe Partizani shpërthejnë në gola, Tiranës i mjafton pjesa e parë

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Tetor 1, 2018 | 17:24


MOSHAT U-17/ Vllaznia dhe Partizani shpërthejnë në gola, Tiranës i mjafton pjesa e parë

Kategoria Superiore për moshat U-17, luajti këtë fundjavë ndeshjet e javës së pestë, në të dyja grupet A dhe B. Panorama Sport, ju sjell skedat e të gjitha ndeshjeve të zhvilluara.

Capture

 

Capture10 Capture9 Capture8 Capture7 Capture6 Capture5 Capture4 Capture3 Capture2 Capture1
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com