Moshat U-17/ Tirana vazhdon kryesimin, Vllaznia ndjekjen. Besa e pandalshme

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Prill 23, 2018 | 17:46

Moshat U-17/ Tirana vazhdon kryesimin, Vllaznia ndjekjen. Besa e pandalshme

U luajtën takimet e javës së 22-të për grupet A dhe B në Kategorinë Superiore për moshat U-17, si dhe takimet e javës së 18-të në Kategorinë e Parë. Më poshtë, renditjet e të gjitha grupeve, ku Tirana vazhdon të ndiqet nga Vllaznia, ndërsa Besa vazhdon në +10 pikë diferencën.

Futboll moshat

KATEGORIA SUPERIORE, GRUPI A / U-17 

 

kat sup u 17

KATEGORIA SUPERIORE, GRUPI B / U-17 

 

kat sup u 17 gr b

 

KATEGORIA E PARË / U-17

 

kat pare u 17

www.minuta90.com