MOSHAT U-17/ Flamurtari super, Tirana lë nam. Laçi ndal Vllazninë, bind Skënderbeu

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Dhjetor 9, 2019 | 20:50


MOSHAT U-17/ Flamurtari super, Tirana lë nam. Laçi ndal Vllazninë, bind Skënderbeu

Kategoria Superiore për moshat U-17, luajti këtë fundjavë ndeshjet e javës së 10-të, në të dyja grupet A dhe B, si dhe ndeshjet e Kategorisë së Parë, në javën e dhjetë. Panorama Sport, ju sjell skedat e ndeshjeve të zhvilluara.

Capture

 Capture8 Capture7 Capture6 Capture5 Capture4 Capture3 Capture2 

Capture9Capture1

PANORAMASPORT.AL

 

 
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com