Nuk ka më dyshime, Fukui i Kamzës edhe për 1 sezon

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Gusht 31, 2018 | 19:23

Nuk ka më dyshime, Fukui i Kamzës edhe për 1 sezon

Merr fund telenovela Masato Fukui. 29-vjeçari ka nënshkruar sot kontratën e re me Kamzën. Lajmi është bërë publik nga vetë klubi nëpërmjet faqes zyrtare. Japonezi do të jetë pjesë e skuadrës së Devollit deri në fund të sezonit.

fukui-750x430

“Masato Fukui rinovon kontratën me klubin edhe për një sezon. Japonezi nen pranin e menaxherit Florin Biba ka nënshkruar kontratën e re”, njofton klubi i Kamzës.  Kujtojmë që në të kaluarën, 29-vjeçari është aktivizuar në Kategorinë Superiore me Tiranën dhe Skënderbeun.

www.minuta90.com