“Më mirë ta shesin, se shikoj dot me sy”, Rike Roçi shfryn ndaj kapitenit të skuadrës së zemrës

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Shkurt 28, 2021 | 23:35


“Më mirë ta shesin, se shikoj dot me sy”, Rike Roçi shfryn ndaj kapitenit të skuadrës së zemrës

Rike Roçi është e lidhur ngushtësisht me futbollin. Bukuroshja seksi që tërhoqi vëmendjen edhe të mediave ndërkombëtare në ndeshjen Francë-Shqipëri, është një tifozë e zjarrtë e Milanit, në Serinë A.

rike-2-1

Rikja e ka shprehur hapur dashurinë e saj për kuqezinjtë, teksa ndjek çdo ndeshje të milanistëve. Së fundmi shqiptarja është e zhgënjyer me kapitenin Alesio Romanjoli, teksa këtë gjë e ka shprehur hapur gjatë një komenti te faqja Milan Club Albania, në lidhje me një shkrim që kishte të bënte me uljen në stol të mbrojtësit italian për ndeshjen ndaj Romës.

unnamed

“Më mirë ta shesin fare. Se shoh dot me sy me shiritin e kapitenit”, ishte komenti epik i Rikes.

Rike Roci

RKM,E

rike1 rike rike-roci1

rike

rike333 Rike Rike2

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/