Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama Sport”, “Panorama” dhe “Gazeta Shqiptare”

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Mars 23, 2023 | 8:10

Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama Sport”, “Panorama” dhe “Gazeta Shqiptare”

Në faqen e parë të gazetës “Panorama Sport” do të lexoni:

sport

Rama sfidon DASH-in, bën skandal me “Prestige Resort” edhe në ditë feste

Miloti, trajneri i ri: Si do ta ndryshoj Vllazninë

“Tërmet” në federatën e Kosovës, pranga Ademit

Bejzade: Partizani duhet të jetë cinik, Kolela mbijetoi se nuk ishte shqiptar

Nga Mauritania te Kukësi, Abdou: Kapim Europën

Polonia, Uzuni dhe Mehmeti ndezin Kombëtaren

Tirana, Aleksi mban në ajër klubin për kontratën

Flamurtari, Longo merr drejtimin e kuqezinjve

Në faqen e parë të gazetës “Panorama” do të lexoni:

gazeta panorama

ME POLICE DHE “SKIFTERE”/ Rama sfidon hapur DASH-in, sulm “Prestige” në ditë feste

Ish-ministri socialist i Financave, Arben Malaj: Vendi duhet të shkojë në zgjedhje të parakohshme

Në faqen e parë të “Gazeta Shqiptare” do të lexoni:

gazeta shqiptare

 

Rama sfidon SHBA, konfiskon pa vendim gjykate “Prestige Resort”

“Prestige”, Berisha: Rama hakmarrës i verbër. Pronari i ‘Hysenbelliu Group’ s’iu bind diktatit, ai i vërsuli bandat

Konfiskimi i “Prestige”, Meta: Sulm i hapur ndaj medias

Arben Malaj: Boll më me qeverisje arrogante, duhen zgjedhje të parakohshme!

U merrte ryshfet ishpronarëve për kompensimin e pronave, GJKKO lë në burg ish-inspektorin e ATP

Shisnin kokainë, heroinë e kanabis në shkollat dhe lokalet e Tiranës, policia shpartallon 2 grupe kriminale

Kadastra: Legalizimet, lista e pronarëve për Pogradecin

Ish-të përndjekurit, lista e re me emrat e 1500 përfituesve

OPINIONE

Sulmi ndaj “Prestige Resort”, çdo shqiptar i ndershëm duhet të reagojë/ Nga GENC BURIMI

Asnjë kryeministër në botë nuk konfiskon prona pa një vendim gjyqësori/ Nga EDUARD HALIMI

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"