Lajm i fundit/ Tronditet Kukësi, humbet kapitenin para sfidës me Laçin

Panorama Sport | Gazeta me e shitur sportive ne vend

Postuar: Prill 17, 2018 | 12:32

Lajm i fundit/ Tronditet Kukësi, humbet kapitenin para sfidës me Laçin

Kukësi ka marrë një lajm të keq pak orë para ndeshjes gjysmëfinale me Laçin, që luhet nesër në orën 15:30 në stadiumin “Zeqir Ymeri”. Kapiteni Ylli Shameti është dëmtuar në stërvitjen e fundit dhe do të jetë mungesa e madhe e Kukësit nesër. Shameti sakrifikoi edhe ndaj Partizanit, duke luajtur i dëmtuar.
shameti


www.minuta90.com