Klubi i Premier Ligës “+18”, një ish-pornostare drejtuese te anglezët

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Janar 13, 2021 | 23:23


Klubi i Premier Ligës “+18”, një ish-pornostare drejtuese te anglezët

Pas aktores Mia Kalifa si tifoze e zjarrtë dhe ish-producentit të filmave pornografikë, David Salivan, në rolin e presidentit të klubit, një tjetër personazh i filmave për të rritur i bashkohet skuadrës Uest Hem.

139096950_153775753213672_668800874292539150_n

Ish-pornostarja Eve Vorlei, e cila është bashkëshortja e presidentit Salivan, tashmë do të bëjë pjesë në këshillin administrativ të skuadrës angleze. Kështu, “Hammers” afrojnë në gjirin e tyre një tjetër personazh të filmave “+18”.

139230061_144407844028195_1538003491277407343_n

138811269_510245163659891_6949608930656734660_n 139266138_1029675130791172_6678272739041051535_n 139329127_448948036456344_6459293969207627173_n

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/