Kategoria e Dytë, Grupi B/ 3 skuadra triumfojnë në transfertë, shikoni të gjitha rezultatet e javës së parë

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Nëntor 4, 2020 | 16:30


Kategoria e Dytë, Grupi B/ 3 skuadra triumfojnë në transfertë, shikoni të gjitha rezultatet e javës së parë

U luajtën ditën e sotme 6 sfidat e vlefshme për javën e parë  të Kategorisë së Dytë, Grupi B.

devolli

Maliqi, Naftëtari dhe Butrinti ishin 3 skuadrat që arritën fitore tepër të rëndësishme në transferta të vështira si ajo e Delvinës, Memaliajt apo Patosit. Ndërkohë në përballjet e tjera. Devolli, Përmeti dhe Këlcyra nuk falën në shtëpi.

Grupi B

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/