Guardiola i mahnitur: Broja është aq i fortë, është e vështirë që ta mbash

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Janar 22, 2022 | 22:41


Guardiola i mahnitur: Broja është aq i fortë, është e vështirë që ta mbash

Sauthemptoni ndaloi marshin prej 12 fitoresh radhazi të Mançester Sitit. Në përfundim të kësaj sfide trajneri i kampionëve në fuqi, Pep Guardiola foli me elozhe për Armando Brojën

pjimage (2)

“Ata mbrojtën mirë dhe janë të pabesueshëm në kundërsulm. Armando Broja dhe Adams janë shumë të fortë dhe është e vështirë t’i mbash, por ne ja dolëm.”

Paraqitjet e Armando Brojës po bëjnë që Premier Liga të flas për të.

LEXO EDHE:  VIDEO/ Kush tha që Broja nuk di të mbrojë?! Veprimi i sulmuesit shmang golin e sigurt të Mançester Sitit

VIDEO / Broja i pafat, i anulohet një gol dhe pastaj godet shtyllën ndaj Mançester Sitit

PANORAMASPORT.AL