Fotolajm / Mesazhi ironik i spanjolles “Marca” për finalen e Europianit

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Korrik 10, 2016 | 11:56

Fotolajm / Mesazhi ironik i spanjolles “Marca” për finalen e Europianit

Gazeta sportive spanjolle “Marca” ka gjetur një mënyrë origjinale për të përshkruar finalen e Euro 2016 mes Portugalisë dhe Francës që luhet sonte në darkë.

Marca

E përditshmja spanjoll u ka dërguar një mesazh të dy finalistëve me shkrimin në faqen e parë të saj. “Të dashur komshinj. Tani po ju dorëzojmë kupën, e fitoftë më i miri! P.S. E duam mbrapsht në vitin 2020”.

 

www.minuta90.com