FOTOLAJM/ Afrimi i fundit i Teutës, me mesazh të “koduar” pas largimit të Duros nga Egnatia

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Janar 27, 2023 | 17:56

FOTOLAJM/ Afrimi i fundit i Teutës, me mesazh të “koduar” pas largimit të Duros nga Egnatia

Duket se shkarkimin e Shpëtim Duros nga Egnatia e ka komentuar dhe ish-futbollisti i rrogozhinasve, Jurgen Goxha, i cili tashmë është bashkuar me Teutën.

Collage Maker-27-Jan-2023-05.55-PM

Me anë të një fotoje të postuar në rrjetet sociale, ai duket se hedh “kunja” ndaj ish-teknikut të tij me anë të një mesazhi të “koduar”.

“Siç e ke zemrën ta bën Zoti! Bëj bip bip tani plaku Mere”, shkruan Goxha në postimin e tij.

325409647_706063184460381_1158072664136717240_n

PANORAMASPORT.AL