FOTO/ U transferua me bujë te Partizani, mesfushori i kuq e tepron me ushqimin. Shikoni si është transformuar gjatë karantinës

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Prill 7, 2020 | 0:09


FOTO/ U transferua me bujë te Partizani, mesfushori i kuq e tepron me ushqimin. Shikoni si është transformuar gjatë karantinës

U afrua me shumë bujë te kampionët e Partizanit, por mesfushori Aristoteles Romero, rezuloi një dështim.


romero partizani

I përjashtuar nga ekipi i parë, për thyerje dhe i “dëbuar” te ekipi B, venezueliani, duket se e ka stakuar mëndjen për sa i përket futbollit të luajtur. Këtë fakt e vërteton pesha e tij, në këto moment të vështirë karantinimi.

Romero4545

Në një foto të publikuar në “Instastory” nga e fejuara e mesfushorit, Romero shfaqej duke përgatitur një embëlsirë. I fokusuar maksimalisht te ushqimi, 24-vjeçari është dukshëm mbi peshë, teksa nuk është kujdësur aspak për të qëndruar në formë optimal në periudhën e izolimit.
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com