FOTO/ Shikoni faqen e parë dhe lexoni titujt e gazetës “Panorama Sport”

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Tetor 29, 2020 | 8:05


FOTO/ Shikoni faqen e parë dhe lexoni titujt e gazetës “Panorama Sport”

Më poshtë mund të lexoni titujt e faqes së parë të gazetës “Panorama Sport“:

fq 1 29 tetor 2020

Nis futbolli, kryeministri pranon kërkesat e klubeve

FSHF njofton startin e Kategorisë I, II dhe moshave të shtunën. Ja plani për Superioren

Fidel Ylli, letër Ligës: Rama dakord në parim, jepini fund bojkotit

Barça gjunjëzon Juven, Moratën e kap tri herë ‘mat’ arbitri

Anglezët bëjnë goleada, PSG-ja nuk fal

Sulmi më i mirë është kur di se si të mbrohesh/ Nga NEPTUN BAJKO

Shqipëri-Kosovë, miqësore më 11 nëntor në Elbasan

Bylykbashi: Partizani, për titull

Vangjeli: Tirana, sërish ekipi për t’u mundur

Kolapsi, volejbolli shqiptar gati të spostohet në Kosovë

Milan-Sparta, Pioli: E urrej të bëj ndryshime

 

PANORAMASPORT.AL

 
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com