FOTO/ Shikoni faqen e parë dhe lexoni titujt e gazetës “Panorama Sport”

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Korrik 9, 2020 | 8:18


FOTO/ Shikoni faqen e parë dhe lexoni titujt e gazetës “Panorama Sport”

Më poshtë mund të lexoni titujt e faqes së parë të gazetës “Panorama Sport”:

pan

 

Tronditet Partizani, dy lojtarë me “COVID-19”

Derbi në rrezik, reagon Tirana: Të luhet, do zbatojmë protokollin

Polemikat Lushnjë-Fier, Gjyla: Mërgjyshi një kone

Dajës nuk ia ka fajin Alla, FSHF të marrë masa për trajnerin

Vllaznia kampione, siguron titullin e shtatë

Tomori përbindësh, nuk falin as Luzi me Vorën

Një thes me pikë të lëna, Konte: Interi nuk fal më

“Ibra 480”, Milan ja pse s’duhet ta humbësh Zlatanin

Humbje historike, por CR7 vendos një tjetër rekord

Joviç çon virusin te Reali, Barça çlirohet në derbi
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com