FOTO/ Rastësi apo e planifikuar? Ylli i Çelsit kalon pushimet në të njëjtin vend me binjaket seksi nga Franca

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Qershor 23, 2022 | 23:41


FOTO/ Rastësi apo e planifikuar? Ylli i Çelsit kalon pushimet në të njëjtin vend me binjaket seksi nga Franca

Me mbylljen e sezonit, shumë futbollistë kanë zgjedhur vende të ndryshme për të kaluar pushimet e tyre. Mesfushori i Çelsit, Zhorzhinjo, ka zgjedhur që këto pushime t’i kalojë në Mikonos, së bashku me bashkëshorten e tij. Por duket, se italiani nuk ishte person i famshëm në këtë vend.

Collage Maker-23-Jun-2022-06.52-PM

Po në Mikonos, në të njëjtën kohë që ndodhej mesfushori, ishin dhe binjaket e famshme franceze, Matilda dhe Polin Tantot, të cilat njihen në botën e futbollit si dy mbështetëse të mëdha të Nejmarit.

Disa media këtë e cilësuan si një rastësi, por disa të tjera mendojnë se mund të jetë dhe diçka e planifikuar. Gjatë pushimeve të dimrit, Zhorzhinjo u kap mat duke kaluar pushimet me një vajzë tjetër, e cila nuk ishte bashkëshortja e tij dhe kjo gjë ka bërë që të shtohen dyshimet se ka ndodhur e njëjta gjë.

554

20

10

32

2

10.10

564

..0545

0

PANORAMASPORT.AL