FOTO/ Jo vetëm klubet prestigjoze, edhe Bolonja ka tifoze super seksi

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Prill 2, 2018 | 10:35

FOTO/ Jo vetëm klubet prestigjoze, edhe Bolonja ka tifoze super seksi

Jo vetëm ekipet e mëdha kanë “muza”. Një të tillë e ka edhe Bolonja, skuadra e Serisë A, që “lundron” në mesin e artë të renditjes. Ajo quhet Gloria Talioli dhe është 23 vjeç.

muzaa

Fotomodelja është tifozë e zjarrtë dhe ndjekëse e rregullt e skuadrës. Si rrjedhojë nuk kanë munguar fotot “hot” të modeles me fanellën e Bolonjës.

2

Një motiv më shumë, për skuadrën italiane, e cila pavarësisht se ka siguruar mbijetesën, tashmë duhet të luftojë fuqishëm për të bërë të lumtur tifozët e saj.

Bolonja

www.minuta90.com