FORMACIONET ZYRTARE/ Italia mat forcat me Ukrainën, Mançini zgjedh më të mirët si titullarë

Panorama Sport | Gazeta me e shitur sportive ne vend

Postuar: Tetor 10, 2018 | 19:59

FORMACIONET ZYRTARE/ Italia mat forcat me Ukrainën, Mançini zgjedh më të mirët si titullarë

Italia luan testin miqësor përballë Ukrainës mbrëmjen e sotme, para sfidës ndaj Polonisë e vlefshme për Ligën e Kombeve. Në sfidën e “Luixhi Ferraris”, trajneri Mançini ka zgjedhur më të mirët si titullarë.

092612503-cc3f66a8-0ad2-435d-8985-985c27754699

Kielini dhe Bonuçi përbëjnë dyshen e qendrës së mbrojtjes, përpara portës së mbrojtur nga Donaruma. Verrati, Zhorzhinjo dhe Barela gjenden në mesfushë, ndërsa vija e parë përbëhet nga Bernardeski, Kieza dhe Insinje.

 

20:45 | Itali-Ukrainë

 

FORMACIONET

Capture


www.minuta90.com