EKSKLUZIVE/ Partizani bën “pazar” në Fier, zbulohet kush e zëvendëson italianin që stërviste portierët

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Qershor 25, 2020 | 19:15


EKSKLUZIVE/ Partizani bën “pazar” në Fier, zbulohet kush e zëvendëson italianin që stërviste portierët

Largimi i Mario Kapeçes ka vënë në lëvizje drejtuesit e Partizanit për të gjetur një trajner portierësh.erjon meta

“Panorama Sport” mëson nga burime të sigurta në klub se menjëherë është emëruar në këtë detyrë Erjon Meta, i cili së fundmi ka qenë përgatitës i portierëve tek Apolonia në Kategorinë e Parë.

Meta vjen pas një eksperience në Angli, ku ka punuar në akademitë e klubeve si Kristal Palas dhe Çarlton Atletik.

meta erjon

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/