Debutimet, sa shumë lojtarë të rinj te “demat” e Partizanit

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Shtator 10, 2021 | 14:55


Debutimet, sa shumë lojtarë të rinj te “demat” e Partizanit

Në sfidën e parë kundër Teutës, te Partizani priten të debutojnë shumë futbollistë të rinj në Superiore me fanellën e kuqe. Gligorov, Damçevski dhe Musta janë emrat që pritet të debutojnë në prapavijë, ndërsa Rrapaj dhe Marku në mesfushë.

Partizani

Sa i takon sulmit, asnjë prej futbollistëve që janë parashikuar titullarë nuk do të luajnë për herë të parë, pasi janë prej vitesh pjesë e “demave”, si Cara, Lukas dhe Zhunior.

Ndërsa në stol, ka sërish shumë lojtarë të tjerë që mund të debutojnë, si Sota, Shehi, Albion Marku, Gresild Lika e të tjerë. Sfida mes Teutë dhe Partizanit do të luhet ditën e sotme në “Elbasan Arena”, në orën 19:45.

PANORAMASPORT.AL


Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/