Braktisi shpejtësinë dhe marshin, ish-pilotja e lumtur si pornostare

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Shtator 13, 2020 | 21:11


Braktisi shpejtësinë dhe marshin, ish-pilotja e lumtur si pornostare

Nga bota e automobilizmit te filmat porno. Renee Gracie vendosi të heqë dorë nga “shpejtësia” dhe “marshi” e tashmë duket shumë e lumtur në aventurën e saj të re, te filmat me pullë të kuqe.

Pilotja

25-vjeçarja tani fiton 14.500 euro në javë në platformën me përmbajtje pornografike “Only Fans”. Megjithatë, australiania vijon të jetë e apasionuar pas makinave, teksa së fundmi i ka shtuar koleksionit të saj një “Mercedes Benz AMG Roadster” me vlerë 215.000 euro.

xvx6vx

Renee ka bërë të ditur se disa kohë më parë kishte menduar që të hiqte dorë nga karriera në porno, por kishte qenë i ati që nuk e kishte lejuar. “Po bën një thes me para, mos u ndal”, mësohet se i ka thënë babai ish-pilotes.

Rene dggd6 222 Rene6

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com