Bekham i rikthehet futbollit, themelon klubin e ri që do të luajë në…

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Shtator 5, 2018 | 20:24

Bekham i rikthehet futbollit, themelon klubin e ri që do të luajë në…

Dejvid Bekam është presidenti më i fundit i një klubi futbolli. Ish-lojtari i Mançester Junajtidit tashmë po krijon një klub të rri futbolli që do të quhet Inter Majemi. Klubi i ri që do të militojë në “MLS” ka prezantuar sot emrin e tyre të plotë që do të jetë “Club Internacional de Futbol Miami” si edhe stemën e tyre zyrtare nëpërmjet faqes së tyre në rrjetin social “Twitter”.

Majemi

Ndërkohë që motoja kryesore e këtij klubi është: “Liri, Bashkim dhe Fat”.

Bekham

 

www.minuta90.com