Barcelona federon lojtarët, tani pret dhe dy goditje të tjera në merkato nga Premier Liga

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Gusht 13, 2022 | 8:59


Barcelona federon lojtarët, tani pret dhe dy goditje të tjera në merkato nga Premier Liga

Federimi i pjesës dërrmuese të lojtarëve të ardhur në merkaton e verës ka qenë një lehtësim për klubin katalanas. Tashmë në listë mbetet Kunde, për të cilin nuk parashikohen probleme.

Britain Soccer Premier League

Me të siguruar këto lëvizje, Barcelona tashmë ka rrugë të lirë për të afruar të tjerë lojtarë.

Sipas “Mundo Deportivo” dy afrimet e fundit në skuadër do të jenë Markos Alonso që vjen nga Çelsi si dhe Bernardo Silva nga Mançester Siti.

PANORAMASPORT.AL