Humbja me Skënderbeun trondit Vllazninë, takimi bëhet në… kafe

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Mars 1, 2020 | 11:01

FB Kategoria Superiore Lajmi i fundit LAJMI KRYESOR Vllaznia

Humbja me Skënderbeun trondit Vllazninë, takimi bëhet në… kafe

Humbja përtej shtesës e ka tronditur jo pak Vllazninë. Tashmë që Skënderbeu i shkëputet me 4 pikë, gjithçka bëhet me e vështirë për shkodranët.87836131_2795687903841551_949772472083808256_n

Administratori Suad Lici dhe stafi teknik janë mbledhur në kafene për të diskutuar për atë që nuk shkoi si duhet në këtë takim, megjithatë analiza më e hollësishme do të kryhet sot.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com