Zyrtare/ Nuk ka më dilema, mbrojtësi i Flamurtarit rinovon me vlonjatët

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Korrik 4, 2018 | 21:08

Zyrtare/ Nuk ka më dilema, mbrojtësi i Flamurtarit rinovon me vlonjatët

Goran Siljanovski ka rinovuar me Flamurtarin. Sipas njoftimit që bën faqja zyrtare e klubit në rrjetin social “Facebook”, maqedonasi do të jetë pjesë e vlonjatëve edhe për sezonin 2018-2019. Siljanovsi ishte në dyshim pasi kishte edhe oferta të tjera nga Kroacia dhe ngërçi qëndronte te paga.

siljanovski

Mesa duket palët kanë gjetur akordin dhe mbrojtësi i djathtë do të jetë pjesë e klubit. Ai bëhët rinovimini i disajtë pas Bushiçit, Useinit dhe Mustës. Ndërkohë ende në “ajër” është vlonjati Veliu. Flamurtari ka blinduar krahun e djathtë të mbrojtes me një lojtar cilësor siç është Siljanovski.

polllozhan

Lojtarë tjetër që ka rinovuar ditën e sotme ka qenë edhe Pollozhani.

useinio

Gjithashtu klubi ka shpërndarë edhe moment nga prezantimi i Useinit dhe Mustës, që dihej prej kohësh se do të ishin pjesë e klubit vlonjat.
musta

 

www.minuta90.com