VIDEO/ Sikur janë ngjyrosur me dorë, Juventusi prezanton fanellat e reja. Shikoni si duken ato

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Korrik 30, 2020 | 11:16


VIDEO/ Sikur janë ngjyrosur me dorë, Juventusi prezanton fanellat e reja. Shikoni si duken ato

Juventusi ka prezantuar së fundmi fanellat e reja, që kampionët e Italisë do të mbajnë për sezonin e ardhshëm.

DIBALA

“Zonja e Vjetër” ka rikthyer në fanellë vijat vertikale bardhezi, por këtë herë ato duken ndryshe nga zakonisht. Vijat në fanellën e parë duken sikur janë pikturuar me dorë, teksa e tërheq vëmendjen edhe emri me numrin, që mbajnë ngjyrë ari.

RONALDO

Bluzat duken vërtetë shumë të bukur, teksa tashmë edhe Juventusi i ka prezantuar fanellat e reja, pasi ishte nga të paktat ekipe që ende nuk i kishte prezantuar.

KOSTA

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/