VIDEO/ Kur porta ka dy portierë, një mbrojtës shpëton 5 herë ekipin nga gola të sigurt

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Shtator 12, 2018 | 12:40

VIDEO/ Kur porta ka dy portierë, një mbrojtës shpëton 5 herë ekipin nga gola të sigurt

Një video që po bën xhiron e rrjeteve sociale, vjen nga Franca. Është qendër mbrojtësi i Olimpikut të Lionit, Xhejson Denaier, i cili në një seancë stërvitore të ditës së djeshme, ka shpëtuar jo pak, por plot 5 herë portën e tij, në disa momente ku portieri nuk kishte çfarë të bënte.

Të gjithë shokët e tij u habitën, dhe mbetën të shtangur nga këto pritje fantastike të Denaier. Për më tepër, video flet qartë…

www.minuta90.com