VIDEO/ E dashura i kontrolloi celularin kur ylli i Sitit lahej në det, shikoni çfarë sherri bën çifti në Greqi

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Qershor 26, 2022 | 23:23

VIDEO/ E dashura i kontrolloi celularin kur ylli i Sitit lahej në det, shikoni çfarë sherri bën çifti në Greqi

Sulmuesi i Mançester Sitit, Fil Foden është bërë protagonist i një episodi së bashku me të dashurën e tij, me çiftin që janë filmuar duke u zënë gjatë pushimeve në Korfuz.

Collage Maker-26-Jun-2022-08.42-PM

22-vjeçari raportohet se ishte duke u larë në det kur e dashura e tij i ka kontrolluar telefonin dhe ka parë në të disa mesazhe të futbollistit që kanë shkaktuar një debat të madh mes çiftit.

6546456

Të pranishmit kanë kapur në video momentin kur Rebeka Kok, e dashura e yllit të Sitit i bërtet atij në duke i kërkuar llogari për mesazhet që gjendeshin në telefonin e tij.

64645656

Dyshja ka debatuar me tone të ashpra, me shkakun e sherrit mes tyre që mbetet ende për t’u zbuluar.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"