VIDEO/ Britma dhe lot, shikoni festën e çmendur të gazetarit italian, tifoz të Milanit

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Janar 19, 2020 | 19:30


VIDEO/ Britma dhe lot, shikoni festën e çmendur të gazetarit italian, tifoz të Milanit

Golat në minutat e fundit, dhurojnë gjithmonë emocione të papërshkrueshme, madje ka nga ata që nuk i kursejnë dot lotët nga gëzimi.

crudeli

Një ndër ta është edhe Tiziano Krudeli, gazetari i famshëm italian që është një tifoz i zjarrtë i deklaruar i Milanit.

Kuqezinjtë triumfuan sot ndaj Udinezes me rezultatin 3-2 falë golit të Rebiç në frymën e fundit. Në këtë moment, Krudeli nuk i ka kontrolluar dot emocionet, duke bërtitur me të madhe në studionin  e emisionit italian, teksa nuk ka kursyer as lotët, padyshim që bëhet fjalë për lot gëzimi. Për më tepër shikoni videon e mëposhtme:
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com