VIDEO/ Atalanta nuk i ndahet Napolit në krye, skuadra e Gasperinit mund Fiorentinën në shtëpi

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Tetor 2, 2022 | 19:59


VIDEO/ Atalanta nuk i ndahet Napolit në krye, skuadra e Gasperinit mund Fiorentinën në shtëpi

Atalanta vazhdon me ritmin e saj duke mundur me rezultatin minimal Fiorentinën brenda në shtëpi.

lukman

Ishte Lukman, ai i cili në minutën e 59’ gjeti rrugën e rrjetës, i cili rezultoi dhe si i vetmi gol i sfidës.

Kështu skuadra e Gasperinit ngjitet në krye së bashku me Napolin me nga 20 pikë, ndërsa Fiorentina vazhdon të mos bindi.

REZULTATI:

ATALANTA 1-0 FIORENTINA

Lukman 59′

RENDITJA:

Asdf

PANORAMASPORT.AL