Titullari i Partizanit jashtë ndaj Teutës, në garë me kohën për ndeshjen me Vllazninë

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Prill 7, 2022 | 10:34

Titullari i Partizanit jashtë ndaj Teutës, në garë me kohën për ndeshjen me Vllazninë

Arinaldo Rrapaj është lojtari, që e shqetëson më së shumti stafin teknik dhe mjekësor të Partizanit.

rrapaj 1

Mesfushori ishte i pranishëm ditën e djeshme në stërvitje, por u trajnua me ekipin vetëm në pjesën e parë të seancës, për të nisur më pas programin individual.

Vlonjati ka pësuar një tërheqje muskulore në pjesën e kofshës në stërvitjen me Kombëtaren U-21 dhe nuk ka qenë i pranishëm në gjysmëfinalen e parë të Kupës ndaj Vllaznisë dhe ndeshjen ndaj Laçit në kampionat.

E sigurt është se mungon edhe ndaj Teutës të shtunën, teksa në dyshim është edhe sfida e Kupës ndaj Vllaznisë.

Ditën e sotme Rrapaj do të bëjë ekzaminimet e radhës dhe më pas mjekët mund të parashikojnë rikthimin e tij.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"