EKSKLUZIVE/ Tërmet te Partizani, tre futbollistë të rëndësishëm mbeten jashtë listës

Panorama Sport | Gazeta me e shitur sportive ne vend

Postuar: Janar 7, 2018 | 19:54

EKSKLUZIVE/ Tërmet te Partizani, tre futbollistë të rëndësishëm mbeten jashtë listës

Merkatoja e janarit po sjell revolucion te Partizani. Pas largimit të Xhevahir Sukajt, mësohet se klubi i kuq nuk i ka më në plane 3 futbollistët që në sezonet e shkuar kanë qenë ndër më të rëndësishmit.

partizani

BëhEt fjalë për 2 mbrojtësit Renato MalotëN, Gëzim KrasniqiN dhe mesfushorin Emiliano Vila. Të 3 këta nuk janë përfshirë nga trajneri Starova në listën e futbollistëve që do të udhëtojnë drejt Antalias për të zhvilluar minifazën përgatitore. Mbetet për tu parë më mjaft interes e ardhmja e tyre.


www.minuta90.com