Skënderbeu, konfirmohet lojtari i parë që rikthehet nga huazimi

Panorama Sport | Gazeta me e shitur sportive ne vend

Postuar: Qershor 24, 2018 | 17:25

Skënderbeu, konfirmohet lojtari i parë që rikthehet nga huazimi

Sulmuesi vlonjat, Ardit Hoxhaj, konfirmoi për “Panorama Sport”, se do të jetë pjesë e Skënderbeut në sezonin e ri. Lojtari luajti kampionatin e fundit me Flamurtarin si i huazuar dhe tashmë do të vazhdoj karrierën te Skënderbeu, duke qenë se është edhe një vit nën kontratë me korçarët.

hoxhaj

“Po, është e vërtetë që kam arritur marrëveshjen me drejtuesit e klubit dhe do të vazhdoj karrierën te Skënderbeu”, – deklaroi Hoxhaj për gazetën pak minuta më parë.

 


www.minuta90.com