Modelja italiane e fiksuar pas “bomberave”, format seksi “çmendin” tifozët

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Dhjetor 27, 2017 | 15:47

Modelja italiane e fiksuar pas “bomberave”, format seksi “çmendin” tifozët

Modelja Italian, Laura Bragato, është e njohur për format seksi dhe fotografitë provokuese që poston në “Instagram”. Por ndjekësit e saj kanë vënë re edhe një detaj tepër interesant nga ajo, që i ka bërë shumë kureshtarë.

dfdf

Bragato ka postuar foto e veshur me fanella të ndryshme të ekipeve italiane, dhe ajo që vihet re është që ajo është e fiksuar pas bomberave, sepse ka postuar foto me fanellat e tre bomberave të ndryshëm, Ikardit, Xhekos dhe Higuainit.

asasd

Kjo gjë i ka hutuar shumë ndjekësit, të cilët e pyesin vazhdimisht se për kë nga këto ekipe bën tifo, por vajza ka refuzuar të përgjigjet, duke e lënë “enigmë” këtë gjë për fansat e saj.

sdsfd

www.minuta90.com