Merkatoja e janarit/ Skënderbeu “mbret” i afrimeve, ja skuadra që nuk ka transferuar asnjë lojtar. Shikoni të gjitha lëvizjet

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Janar 24, 2021 | 23:51


Merkatoja e janarit/ Skënderbeu “mbret” i afrimeve, ja skuadra që nuk ka transferuar asnjë lojtar. Shikoni të gjitha lëvizjet

Skuadrat e Kategorisë Superiore kanë nisur të lëvizin për afrimet dhe largimet po bëjnë në këtë sension të merkatos së janarit.

merkatoja

Më poshtë mund të shikoni të gjitha afrimet  dhe largimet që kanë bërë 10 skuadrat e Superiores, deri në këtë fazë të merkatos.

 

VLLAZNIA

Afrime: Abdurrahman Fangaj, Albion Avdijaj, Angjelo Radovani, Tim Brdariç, Elom Kodjo Nya Vexhi, Salim Cise?;

Largime: Behar Ramadani, Enes Isufi, Elmir Lekaj, Kristofer Mandiangu, Eugen Sidorenko;

TEUTA

Afrime: Sebino Plaku, Xhekson Ferreira Silveiro;

Largime: Aldrit Oshafi (huazim te Tomori), Rubin Hebaj;

PARTIZANI

Afrime: Stenio Zhunior, Valentino Murataj, Anteo Osmanllari;

Largime: Dionis Çikani (huazim te Drenica), Besnik Ferati, Brajan Braun;

TIRANA

Afrime: Taulant Seferi, Joselin Behiratç, Tim Vayrynen, Glejdis Ndraxhi?;

Largime: Uinfull Kobinah, Albion Avdijaj;

KUKËSI

Afrime: Rolandas Baravikas, Mate Tsintsaxe, Bedri Greca? ;

Largime: Sadik Vitija, Kenan Horiç, Entonjo Elezaj;

LAÇI

Afrime: Iljas Zulfiu, Brilant Hasaj;

Largime: Teldiano Franka Xhunior (Teko), Donald Rapo, Bashir Mane;

KASTRIOTI

Afrime: Arlis Shala, Joan Çela, Shyqyri Xhepa?, Gjelbrim Sadiku?, Eralt Kuqi?;

Largime: Alesio Abibi, Abaz Karakaçi, Sebino Plaku, Bruno Puja, Arbër Basha, Redon Danaj (huazim te Besëlidhja);

SKËNDERBEU

Afrime: Abei Agbodzie, Vangjel Zguro, Leard Sadriu (huazim nga Shkëndija e Tetovës), Bekim Rexhepi (huazim nga Shkëndija e Tetovës), Melos Bajrami, Redi Kaçanollim, Viktor Gonsalves;

Largime: Drin Govori, Joan Çela, Amer Duka, Harallamb Qaqi, Paolo Ivani, Jorgo Qeleshi (huazim te Devolli);

BYLISI

Afrime: Lionel Samba, Renato Spahiu, Lorran de Oliveira, Nemanja Kojiç, Kreshnik Nebihu, Ariel Muçollari;

Largime: Kudus Laval, Valentino Murataj, Gresild Lika (huazim te Arbëria), Alan Henrike, Hektor Mali, Jurgen Dushkaj, Angjelo Radovani, Donald Mëllugja;

APOLONIA

Afrime: Asnjë;

Largime: Glejdis Ndraxhi, Drago Bumbar, Bernard Artur;

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/