FOTO+VIDEO/ Pritjes i erdhi fundi, piloti i Formula 1 fiton “trofeun” më të madh të jetës së tij

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Mars 14, 2022 | 10:30


FOTO+VIDEO/ Pritjes i erdhi fundi, piloti i Formula 1 fiton “trofeun” më të madh të jetës së tij

Xhenson Baton është martuar më në fund me modelen Britni Uard pas katër vitesh shtyrjeje. Ceremonia ishte anuluar shpesh për shkak të pandemisë, por dhe prej lindjes së vajzës së tyre Leni Monrou.

foto

Dasma u zhvillua në “Plazhin e Palmave” në Florida. Kjo nuk është martesa e tij e parë, pasi piloti më parë kishte shkëmbyer unazat me modelen Xhesika Miçibata, por që u ndanë në vitin 2015.

ff

be

PANORAMASPORT.AL