FOTO/ Teo Hernandez dhe Françesko Toti shfaqen në stadium te… festa e Partizanit

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Maj 29, 2023 | 19:12

FOTO/ Teo Hernandez dhe Françesko Toti shfaqen në stadium te… festa e Partizanit

Partizani festoi titullin e 17-të kampion së bashku me tifozët që u futën në fushën e “Arenës së Demave”.

bandicam 2023-05-29 19-05-14-816

Gjatë festës, në fushë u shfaqën jo vetëm tifozët me fanellën e Partizanit, por dhe dy tifozë u shfaqën të veshur me fanellën e Teo Hernandezit të Milanit dhe me Totin e Romës.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"