FOTO/ Shkon me bikini në studio, njihuni me gazetaren Erika që po çmend rrjetin

Panorama Sport | Gazeta me e shitur sportive ne vend

Postuar: Gusht 5, 2018 | 20:22

FOTO/ Shkon me bikini në studio, njihuni me gazetaren Erika që po çmend rrjetin

Erika Fernandez është cilësuar si gazetarja seksi që po çmend rrjetet sociale. Profesioni i parë i saj është modelingu, por duket se ka një simpati të veçante për sportin e futbollit.

388cf346af49368c43b7504f46c06f6b-pin-up-tattoos-hot-tattoos-1

Dhe duket se ky pëlqim ka qenë aq i madh saqë ajo ka arritur të depërtojë në këtë botë duke punuar si prezantuese në në kanalin meksikan Fox Sport. Ajo që e bën të veçantë nga prezantueset e tjera është shfaqja e saj me bikini gjatë transmetimeve direkte.

ronal-3-1 ronal-12-1 erika-13-ok-1-1 64a619fd6a9921f08be354dbfa14c20c-1

5a5685efedfc1


www.minuta90.com