FOTO/ Mbrojtësi i Kombëtares shijon pushimet, puthje pasiononte me partneren nga Karaibet

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Qershor 21, 2022 | 19:33


FOTO/ Mbrojtësi i Kombëtares shijon pushimet, puthje pasiononte me partneren nga Karaibet

Një sezon tepër i ngarkuar për Ivan Balliun, pasi këtë kampionat ka luajtur pothuajse të gjitha ndeshjet si titullar dhe 90 minuta me Rajo Vajekanon në La Liga.

balliu

Kjo ngarkesë ka nevojë edhe për pushime dhe në rrjetin social “Instagram” mbrojtësi ka postuar një foto nga plazhi duke u puthur me partneren e tij.

30-vjeçari ka zgjedhur të pushojë disi larg, në Guadelupe, një prej ishujve më të bukur të Karaibeve.

 


View this post on Instagram

A post shared by Balliu (@balliu)

PANORAMASPORT.AL