FOTO/ Kosova luan ndaj Anglisë, shikoni si e presin Kejnin me shokë në Prishtinë

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Nëntor 16, 2019 | 20:36


FOTO/ Kosova luan ndaj Anglisë, shikoni si e presin Kejnin me shokë në Prishtinë

Kosova do të luajë kundër Anglisë, nesër në orën 18:00, në shtëpi, në një sfidë të vlefshme për eliminatoret e Europianit 2020.

d

Në Prishtinë për këtë ndeshje kanë “zbarkuar” yjet e Anglisë, të cilët janë pritur në mënyrën më të mirë të mundshme.

Në Aeroportin Ndërkombëtar të Prishtinës “Adem Jashari”, kanë zbritur nga avioni lojtarët e Anglisë, që janë pritur me lule dhe me tapet të kuq.

Disa vajza kosovare iu kanë dhuruar buqetat me lule futbollistëve të “tre luanëve”, që nga pamjet duken të kënaqur nga kjo pritje.

2 4 3

/PANORAMASPORT.AL/
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com