Firmosen kontratat, Canka dhe Meto zyrtarisht pjesë e Lushnjës së Superiores

Panorama Sport | Gazeta me e shitur sportive ne vend

Postuar: Korrik 24, 2017 | 13:58

Firmosen kontratat, Canka dhe Meto zyrtarisht pjesë e Lushnjës së Superiores

Mikel Canka dhe Agim Meto do të jenë pjesë e Lushnjës në Kategorinë Superiore gjatë sezonit të ri futbollistik.

Mikel Canka Lushnja

Sulmuesi ka rinovuar sot kontratën me drejtuesit e klubit pasi gjeti gjuhën e përbashkët me ta në lidhje me kushtet financiare.

meto

Ndërkohë Agim Meto është një përforcim i ri për skuadrën e Artan Banos. Gjatë sezonit të shkuar ai ishte pjesë e Bylisit, ndërsa tashmë ka gjetur akordin dhe ka firmosur kontratën me skuadrën e cila e mposhti në garën për t’u ngjitur në Superiore.


www.minuta90.com