“Djemtë bën më të mirën, për të marrë pikë”, Kapllanaj: Synimi ynë është Europa

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Shkurt 23, 2020 | 8:40

Bylis FB Kategoria Superiore Lajmi i fundit LAJMI KRYESOR

“Djemtë bën më të mirën, për të marrë pikë”, Kapllanaj: Synimi ynë është Europa

Bylisi ka marrë një barazim shumë të rëndësishëm në tranfertë ndaj Partizanit me shifrat 2-2. Presidenti i ballshiotëve, Besnik Kapllanaj, ka folur pas këtij barazimi, duke u shprehur se ky rezultat nuk e çudit aspak.

kapllanaj

“Po barazimi na kënaq, por Partizanin e kemi mundur edhe në Tiranë. Kemi pasur mungesa që ndikojnë, por djemtë dhanë shpirtin duke barazuar. Bën më të mirën për të dalë me pikë nga kljo ndeshje”, shprehet Kapllanaj.

Më tej ai shton: “Vlerësojmë të gjitha ekipet dhe luajmë në grup. Synimi ynë do të jetë çdo ndeshje e radhës për të shkuar në Europë”.

/PANORAMASPORT.AL/
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com