Dajsinani zyrtarisht i kuq

Panorama Sport | Gazeta me e shitur sportive ne vend

Postuar: Janar 21, 2016 | 18:48

Dajsinani zyrtarisht i kuq

Mario Dajsinani është zyrtarisht lojtar i Partizanit. Portieri 17-vjeçar i është bashkuar të kuqve në stërvitjen e sotme të zhvilluar në “Qendrën e Ekipeve Kombëtare”, për përgatitjen në kuadër të përballjes në Kupë ndaj Laçi.

partizaniMe grupin është stërvitur rregullisht dhe Sulmuesi Raçiç sëbashku me mbrojtësin Kalari, ndërkohë Agostinelit të shtunën do ti mungojë Batha dhe Sukaj, të cilët mbeten të pezulluar nga komisioni i disiplinës.


www.minuta90.com