“Bomba” vjen nga Anglia, Pogba te Reali në shkëmbim të dyshes…

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Prill 1, 2019 | 13:42


“Bomba” vjen nga Anglia, Pogba te Reali në shkëmbim të dyshes…

Reali i Madridit tashmë përveç Mbapesë dhe Harardit kërkon të blejë dhe Pogbanë. Ky lajm ka shkuar në veshët e Mançester Junajtid, e cila është gati të japë mesfushorin francez për një dyshe të frikshme Kros-Bejl.

garet bejl

Sipas “Mirror”, klubi anglez mund të lëshojë Pogbanë vetëm nëse Reali do të ulet të flasë për këtë shkëmbim të bujshëm. Bejl dhe Kros duan të largohen nga Reali dhe Junajtid është gati të rrëmbejë këtë rast dhe të japë Pogbanë.

toni kros

Zidan nuk është kundër kësaj lëvizje dhe e mendon këtë shkëmbim duke pasur parasysh se Pogba është një mesfushor që di të mbrojë mirë dhe të sulmojë. Francezi mbi të gjitha ka dhe gjuatje vrastare jashtë zone.
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com