Zyrtare/ Kukësi prezanton goditjen e bujshme, blindohet ekipi i Cungut

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Janar 31, 2019 | 11:14

Zyrtare/ Kukësi prezanton goditjen e bujshme, blindohet ekipi i Cungut

Klubi i Kukësit ka njoftuar arritjen e marrëveshjes me Valdet Ramën. Lajmi është bërë publik që ditën e djeshme ekskluzivisht nga “Panorama Sport”.

WhatsApp-Image-2019-01-31-at-10.59.26-AM

Mesfushori ka qenë i pranishëm ditën e sotme në ambientet e klubit verilindor ku dhe ka firmosur kontratën. Ai do të jetë pjesë e ekipit  për 6 muaj, me të drejtë rinovimin edhe për 1 vit tjetër. Rama do të përfitojë 9 mijë euro në muaj, pa përfshirë ketu bonuset. Më poshtë foto nga prezantimi i tij:

WhatsApp-Image-2019-01-31-at-10.59.25-AM-1200x889WhatsApp-Image-2019-01-31-at-10.59.25-AM-1WhatsApp-Image-2019-01-31-at-10.59.26-AM-1

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"