VIDEO/ “Shvercerat” e kthejnë në festë, Shkupi kërkon fitoren

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Korrik 17, 2018 | 18:31

VIDEO/ “Shvercerat” e kthejnë në festë, Shkupi kërkon fitoren

Ekipi i Shkupit ka shkuar është duke luajtur ndeshjen e kthimin me Rejnxhërs të cilët arritën ta fitonin ndeshjen e parë me rezultatin 2-0. Ndërkohë ekipi Maqedonas vijnë vetëm me një qëllim, për të festuar me kokën lartë pavarësisht rezultatit.

koreografia-750x430

Ndërkohë ata që dinë ta djegin më mirë atmosferën janë tifogrupi i tyre “Shvercerat” të cilët bënë një koreografi të bukur duke shfaqur një banderolë ku janë duke mbrojtur kalanë dhe një mbishkrim: “Kala që nuk thyhet është or vlla Dardani, të pamposhtur në Shkup na njeh historia”.

www.minuta90.com